2011 yılında Abidin Gün ve Murat Gün tarafından kurulan Adakent Denizcilik, uluslararası alanda hizmet vermekte ve deniz taşımacılığında ülkemizdeki öncü firma olmayı hedeflemektedir.

Filosunda kendisine ait Adaline, Adastar, Adalady Adasun ve Adamar gemileri bulunan Adakent Denizcilik, önemli iş ortaklarıyla dünyanın birçok limanına deniz taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Türkiye'de gemi taşımacılığı sektörünün gelişiminde başrol oynamayı, güven ve kalitesiyle bu sektörde öncü olmayı hedefleyen Adakent Denizcilik, dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile ülkemizde deniz taşımacılığı sektörüne çağdaş dinamikler kazandıracaktır.

Adakent Denizcilik %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla teknolojik yatırım ve donanım, yüksek deneyimli kaliteli insan kaynağı ve güven ortamını ileri düzeyde oluşturarak Türkiye'ye hak ettiği standartlarda deniz taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

1-Kpt Mehmet Emin Erdoğdu İşletme MüdürüKaptan Mehmet Emin ERDOĞDU

İşletme Müdürü

emin@adakentshipping.com

Kaptan Pertev PEKEL

Kaptan Pertev PEKEL

Operasyon Müdürü

pertev@adakentshipping.com

enver-akgunduz

Enver AKGÜNDÜZ

Teknik Müdür

enver@adakentshipping.com

Kaptan Cemil Taman

Kaptan Cemil TAMAN

DPA

cemil@adakentshipping.com

Burak AYVAZ

Burak AYVAZ

Teknik Enspektör

burak@adakentshipping.com

6-Kpt. Hüseyin Balaban Personel Müdürü

Kaptan Hüseyin BALABAN

Personel Müdürü

huseyin@adakentshipping.com

Metin HUZ

Metin HUZ

Muhasebe ve Finans Müdürü

metin@adakentshipping.com

Ali MANAV

Ali MANAV

Muhasebe ve Finans Şefi

ali@adakentshipping.com

Özgür SARAÇOĞLU

Özgür SARAÇOĞLU

Kiralama Bölümü

ozgur@adakentshipping.com

3-Emre Küçüksaraç Kiralama bölümü

Emre KÜÇÜKSARAÇ

Kiralama Bölümü

emre@adakentshipping.com

2-Ebru Hayat Duran Kiralama bölümü

Ebru Hayat DURAN

Kiralama Bölümü

ebru@adakentshipping.com